Publikacje - Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji

UKE Serwisy

Ustawienia

Konto użytkownika

Publikacje

 • Warunki dostępu do infrastruktury technicznej

  29-07-2021

  Operatorzy sieci, którym wydano decyzję w sprawie określenia warunków zapewnienia dostępu do infrastruktury technicznej, są zobowiązani do zamieszczenia na swojej stronie internetowej aktualnych warunków zapewnienia tego dostępu. W związku z art. 18 ust. 8 ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych poniżej udostępniono informacje o adresach stron internetowych operatorów, na których znajdują się wskazane informacje.

  Warunki dostępu do infrastruktury technicznej
 • Jak dodać administratora i przedstawiciela do podmiotu na PUE?

  25-01-2021

  Na Platformie Usług Elektronicznych uprawnienia do dodawania lub usuwania administratorów i przedstawicieli posiada aktualny administrator podmiotu.

  Jak dodać administratora i przedstawiciela do podmiotu na PUE?
 • Przygotowanie do sprawozdawczości 2021 – przewodnik po PUE i PIT

  25-01-2021

  W związku ze zbliżającym się okresem realizacji obowiązków sprawozdawczych, wynikających z  ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych przypominamy jak w kilku krokach wywiązać się z nałożonych obowiązków.

  Przygotowanie do sprawozdawczości 2021 – przewodnik po PUE i PIT
 • Materiały z wideokonferencji PIT dla operatorów sieci i jednostek samorządu terytorialnego

  21-01-2021

  W dniach 9-10 grudnia 2020 r. Urząd Komunikacji Elektronicznej zorganizował już trzecie warsztaty z przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi i innymi operatorami sieci oraz jednostkami samorządu terytorialnego dotyczące Punktu informacyjnego ds. Telekomunikacji. W ubiegłym roku, z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, warsztaty po raz pierwszy odbyły się w formie zdalnej. Mimo tego, spotkanie cieszyło się bardzo dużo frekwencją.

  Materiały z wideokonferencji PIT dla operatorów sieci i jednostek samorządu terytorialnego
 • PUE i PIT w pigułce – zapraszamy do obejrzenia filmów instruktażowych o platformach UKE

  21-12-2020

  Chcesz załatwić swoją sprawę w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej bez wychodzenia z domu lub jesteś przedsiębiorcą telekomunikacyjnym i potrzebujesz kompleksowych danych o rynku telekomunikacyjnym – jego stanie i perspektywach rozwoju? Obejrzyj film, a następnie skorzystaj z Platformy Usług Elektronicznych lub Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji.

  PUE i PIT w pigułce – zapraszamy do obejrzenia filmów instruktażowych o platformach UKE
 • Podsumowanie wideokonferencji PIT – przygotowanie do sprawozdawczości 2021

  18-12-2020

  W dniach 9-10 grudnia 2020 r. odbyły się warsztaty dotyczące Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji, które zostały zorganizowane i przeprowadzone przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Spotkania otworzyła Agnieszka Gładysz, Dyrektor Departamentu Strategii i Analiz.

  Podsumowanie wideokonferencji PIT – przygotowanie do sprawozdawczości 2021
 • Wideokonferencja PIT – przygotowanie do sprawozdawczości 2021 - aktualizacja

  09-11-2020

  Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej dotyczące Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji, które poprowadzą eksperci UKE. Spotkania w formie wideokonferencji zostały podzielone na dwie odrębne części i odbędą się 9-10.12.2020 r. w godzinach 10:00-14:30.

  Wideokonferencja PIT – przygotowanie do sprawozdawczości 2021 - aktualizacja
 • Coraz więcej danych PIT w serwisie dane.gov.pl

  08-09-2020

  Przybywa danych prezentowanych w krajowym portalu danych publicznych pochodzących z Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji.

  Coraz więcej danych PIT w serwisie dane.gov.pl
 • Zasoby PIT w serwisie dane.gov.pl

  31-07-2020

  W krajowym portalu danych publicznych zostały opublikowane zasoby informacyjne Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji. W chwili obecnej w serwisie https://dane.gov.pl/ Urząd prezentuje 20 zbiorów danych w tym również dane z Systemu Informacyjnego o Infrastrukturze Szerokopasmowej.

  Zasoby PIT w serwisie dane.gov.pl
 • Aktualna informacja dotycząca wprowadzonych danych w Systemie PIT

  20-07-2020

  W ramach monitoringu stanu przekazywanych danych w II kwartale 2020 roku, przedstawiamy zestawienie zawierające ilość wprowadzonych obiektów w podziale na kategorie.

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym wykazem danych, które zostały wprowadzone do Systemu PIT.

  Aktualna informacja dotycząca wprowadzonych danych w Systemie PIT