Spotkanie informacyjne - Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji

UKE Serwisy

Ustawienia

Konto użytkownika

System PIT współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

Spotkanie informacyjne

Informujemy, że 18 lipca 2023 r. odbędzie się spotkanie informacyjne dedykowane wszystkim podmiotom obowiązanym do realizacji obowiązku informacyjnego w ramach inwentaryzacji infrastruktury i usług telekomunikacyjnych.

W ramach spotkania przybliżymy Państwu podstawowe funkcjonalności Systemu PIT, jako narzędzia do przekazania danych, zapoznamy Państwa z materiałami zawartymi w dziale „Pomoc” Systemu, a także omówimy najczęściej występujące błędy związane z importem plików.    

Chcielibyśmy również szczegółowo wyjaśnić zakres danych jaki podlega przekazaniu w ramach inwentaryzacji, zwłaszcza w edycji otwartej 1 lipca tego roku.

Jednocześnie informujemy, że już w lipcu rozpoczniemy cykl warsztatów, w trakcie których, przy Państwa aktywnym udziale, omówimy proces przygotowania i przekazania danych w Systemie PIT.

10 lipca przekażemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące rejestracji zarówno na konferencję

jak i warsztaty.

Tagi

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Autor: Joanna Gutowska
Publikujący: Joanna Gutowska
Publikacja informacji: 07.07.23 15:05
Aktualizacja informacji: 07.07.23 16:21