PUE i PIT w pigułce – zapraszamy do obejrzenia filmów instruktażowych o platformach UKE - Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji

UKE Serwisy

Ustawienia

Konto użytkownika

Menu pue i pit w pigułce – zapraszamy do obejrzenia filmów instruktażowych o platformach uke

PUE i PIT w pigułce – zapraszamy do obejrzenia filmów instruktażowych o platformach UKE

Chcesz załatwić swoją sprawę w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej bez wychodzenia z domu lub jesteś przedsiębiorcą telekomunikacyjnym i potrzebujesz kompleksowych danych o rynku telekomunikacyjnym – jego stanie i perspektywach rozwoju? Obejrzyj film, a następnie skorzystaj z Platformy Usług Elektronicznych lub Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji.

Platforma Usług Elektronicznych (PUE)

PUE to e-urząd dostępny 24 h/7, który oferuje około 20 e-usług dedykowanych zarówno konsumentom jak i przedsiębiorcom. Zachęcamy do obejrzenia filmu, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób dokonać rejestracji, utworzyć konto podmiotu, dodawać administratorów i przedstawicieli, wypełniać i wysyłać formularze oraz odbierać korespondencję przychodzącą.

   

Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji (PIT)

PIT to okienko informacyjne o zasadach i warunkach inwestowania oraz o istniejącej i planowanej infrastrukturze. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który pokazuje, jak uzyskać dostęp do PIT, co znajduje się w części informacyjnej, a co w Portalu Mapowym oraz jakie obowiązki sprawozdawcze wobec Prezesa UKE zrealizujesz, wykorzystując nasz system.

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznych
Autor: Justyna Nakrajnik
Publikujący: Justyna Nakrajnik
Publikacja informacji: 21.12.20 15:52
Aktualizacja informacji: 21.12.20 15:53