Wideokonferencja PIT – przygotowanie do sprawozdawczości 2021 - Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji

UKE Serwisy

Ustawienia

Konto użytkownika

Wideokonferencja PIT – przygotowanie do sprawozdawczości 2021

Urząd Komunikacji Elektronicznej organizuje w grudniu warsztaty dot. Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji, które poprowadzą eksperci UKE. Spotkanie w formie wideokonferencji zostanie podzielone na 2 odrębne części i będzie trwało 2 dni.

Pierwsze spotkanie poświęcimy wywiązaniu się z obowiązków wobec Prezesa UKE przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz innych operatorów sieci, w tym energetycznych, gazowych i wodociągowych.

Podczas drugiego spotkania skupimy się na przedstawicielach jednostek samorządu terytorialnego (w tym wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów i marszałków województwa), zarządców dróg, zarządców nieruchomości, zarządców terenów zamkniętych.

W trakcie wideokonferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami Systemu PIT oraz dowiedzieć w jaki sposób uzyskać dostęp do serwisu oraz w jaki sposób wprowadzać i edytować dane w Systemie.

Udział w wideokonferencji jest bezpłatny, więcej szczegółów przedstawimy wkrótce. Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Autor: Admin
Publikujący: Justyna Nakrajnik
Publikacja informacji: 09.11.20 14:29
Aktualizacja informacji: 09.11.20 14:35