Dobre praktyki - Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji

UKE Serwisy

Ustawienia

Konto użytkownika

Dobre praktyki

Dobre praktyki w zakresie budowy sieci telekomunikacyjnych z wykorzystaniem infrastruktury sieci innych branż

Przedstawiamy odnośniki do wybranych tekstów omawiających problematykę i doświadczenia z budowy sieci telekomunikacyjnych wykorzystujących infrastrukturę sieci innych branż.

Zbiór informacji o inwestycjach telekomunikacyjnych, wykorzystujących infrastrukturę  innych branż wraz z opisem realizacji w wielu krajach świata.
(Źródło: www.broadbandtoolkit.org)

Raport Instytutu Naukowego ds. Usług Infrastrukturalnych i Komunikacyjnych z siedzibą w Bad Honnef RFN sporządzony dla Vodafone Group plc. Raport omawia środki podejmowane w celu ułatwienia dostępu do infrastruktury fizycznej w pięciu krajach europejskich.
(Źródło: www.vodafone.com)

Studium opracowane przez Analysys Mason Limited (UK) analizujące możliwości współpracy operatorów telekomunikacyjnych i energetycznych w budowie sieci FTTH oraz omawiające biznesowe modele współdzielenia infrastruktury.
(Źródło: www.analysysmason.com)

Artykuł opublikowany przez Arthur D. Little Ltd. Boston USA omawiający szanse na wejście przez operatorów telekomunikacyjnych  do nowych segmentów biznesowych otwieranych przez nową erę inteligentnych technologii.
(Źródło: www.adlittle.com.com)

Biała księga General Electric Company omawia wyzwania stojące przed przemysłem energetycznym, zarówno w zakresie zarządzania istniejącą siecią, jak i przejścia na inteligentną infrastrukturę sieci. Podkreśla również zasadniczą rolę, jaką zaawansowane zarządzanie zasobami odegra w zarządzaniu siecią telekomunikacyjną, zapewniając jej większą niezawodność, krótszy czas reakcji na awarie, obniżenie kosztów utrzymania i zwiększoną wydajność.
(Źródło: www.ge.com)

Tagi

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Autor: Justyna Nakrajnik
Publikujący: Justyna Nakrajnik
Publikacja informacji: 05.09.19 09:22
Aktualizacja informacji: 01.09.20 15:05